logo-samandehi

شرایط و ظوبط استفاده

نکته اول :

یکی از مهمترین شرایط بازگشت کالا این است که وجود هر گونه مغایرت در مشخصات فنی محصول دریافتی می بایست نهایت ظرف کمتر از 24 ساعت پس از دریافت کالا به اطلاع تیم پشتیبانی رسانیده شود.

اطلاع رسانی خریدار می تواند به کمک یکی از دو روش زیر انجام شود:

    ارسال ایمیل به آدرس info@armanbazar.ir
    تماس در طی ساعات 19-12 هر روز کاری با شماره واحد (09382255348)

چنانچه مغایرت مورد نظر خریدار، در حالت عادی، بدون نیاز به بازکردن پلمپ بسته بندی و جعبه محصول قابل مشاهده باشد ، خریدار می بایستی از بازکردن جعبه ی محصول خودداری کرده و این امر را به تیم پشتیبانی اطلاع رسانی کند. بدیهی است چنانچه کالا در شرایط اولیه ی خود نباشد و از حالت اکبند و اصلی خود خارج شده باشد، امکان رسیدگی به درخواست خریدار وجود نخواهد داشت.

نکته دوم :

چنانچه مغایرت مورد نظر خریدار، پس از بازکردن پلمپ و بسته بندی محصول میسر باشد اما نیاز به استفاده از محصول نباشد. (برای مثال محصول بروی بدنه دارای خط و خش و یا خراشیدگی باشد) خریدار باید از استفاده از محصول، کاملا خودداری کرده و از دور ریختن و یا پاره کردن کلیه ی لوازم جانبی (اعم از برچسب ها و نایلون ها و یا بسته بندی های مخصوص و...) یا از ایجاد هر گونه تغییر در بسته بندی شرکتی نیز اکیدا خودداری کند. چنانچه کالا و یا لوازم جانبی همراه آن در شرایط اولیه ی خود نباشد و از حالت اصلی خود خارج شده باشند در این صورت امکان رسیدگی به درخواست خریدار وجود نخواهد داشت.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود !

    انصراف از خرید توسط مشتری میبایست هر چه سریعتر به آرمان بازار اطلاع رسانی شده ، تا از ارسال کالا جلوگیری شود و در صورتیکه اطلاع رسانی بعد از ارسال کالا انجام شده باشد، کلیه هزینه های پستی از مشتری اخذ و مابقی وجه سفارش به حساب ایشان عودت داده خواهد شد.


    حداکثر زمان انصراف از خرید 7 روز می باشد و در این حالت شرایط بازگرداندن کالای مربوطه در صورتیست که :

کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و هیچگونه استفاده ای از آن نشده باشد.

توجه : هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.